Öz Erciyes Kuruyemiş 1969 yılında Türkiye’nin en bereketli ve verimli topraklarına sahip ili Adana’da kurulmuştur.

Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar kaliteyi öncü edinmiş olup, inovasyona, üretime ve büyümeye yaptığımız önemli yatırımlar ile bölgemize hizmet etmekteyiz.

En iyi ve kaliteli hammadde seçimi, güçlü tedarik ağı, doğal üretim uygulamaları ile tüketicilerimizin taleplerine doğru ve sağlıklı ürünler ile karşılık vermekteyiz.

Öz Erciyes olarak kuruyemiş üretimi ile başlayan yolcuğumuza, Geleneksel Türk Lokumları, Adana’nın meşhur pekmezli yayla sucuğu çeşitleri ve padişahların kuvvet macunu olan cezerye gibi ürünlerin en kaliteli ve doğal üretimleri ile devam etmekteyiz. Öz Erciyes olarak son yıllarda kahve ithalatı ve kavurma teknolojilerinde önemli yatırımlar yaparak Türk Kahvesi’ni tüketicilerimize en saf ve doğal haliyle sunmanın gayreti içindeyiz.

Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, kuruyemiş, şekerleme ve kahve ürünlerinde yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikamız ve Adana geneline yayılmış 3 satış şubemiz ile üretim ve satış faaliyetlerimize Öz Erciyes ve Çeşnicibaşı markalarımızla devam etmekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı